Mentor implantáty – v čem mohou být pro vás ty pravé?

12.03.2023
0 Comments

Prsní implantáty Mentor patří mezi světovou špičku na poli plastické chirurgie. Důvodů je hned několik. Mají prokazatelně nejnižší výskyt pooperačních komplikací, využívají je ti nejlepší a nejzkušenější plastičtí chirurgové a jsou také velmi oblíbené mezi klientkami, které je bez problémů nosí skryté ve svém dokonalém poprsí. Pokud  prsní implantáty značky Mentor neznáte, seznamte se s nimi více právě teď. Zalíbí se vám, stejně jako všem spokojeným klientkám na první pohled! 

Tvar, velikosti a typy implantátů Mentor – vyberte si dokonalá prsa!

Americká společnost Mentor, která je dodavatelem nejoblíbenějších silikonových implantátů pro zvětšení objemu ženských ňader, je ve svém oboru naprostou špičkou. Ženy, které touží po dokonalém objemu a tvaru svého poprsí, mohou společně se svým operatérem vybírat mezi hned několika druhy:

  • anatomické implantáty mentor – nabízejí přirozený vzhled, který mimo odborníka nikdo nerozezná od pravého dekoltu
  • kulaté implantáty mentor – získáte plný a sexy výstřih, který je vlastní řadě známých celebrit

Jakou velikost implantátů Mentor zvolit?

Svěřte se do rukou nejpovolanějších odborníků! Společně s nimi totiž zvolíte ten nejvhodnější typ a hlavně velikost, která pozvedne jak vaše poprsí, tak vaše sebevědomí! Tato luxusní značka implantátů nabízí možnost volby téměř z 80 velikostí v různých typech. Cena zvětšení prsou pomocí těchto implantátů se pak odvíjí právě od jejich velikosti a typu. Mezi velmi oblíbené a často žádané patří Implantáty Mentor 300 ml. Tento objem dodá vašim ňadrům sexy vzhled a dokonalou symetrii!

Jaké je cena implantátů Mentor?

Cena těchto prsních implantátů musí svojí příznivostí překvapit snad každého! Jejich kvalita vyniká mezi ostatními, cena však zůstává příznivá a dostupná. Cena zvětšení prsou se odvíjí od náročnosti operace, začíná na ceně 36300,- korun. Další možností plastické operace je také modelace prsou bez implantátů – cena celkové operace je tedy daleko nižší, protože není nutné pořizovat žádné implantáty. Konkrétně jde například o zmenšení a modelaci prsou bez vkládání implantátů s efektem plnějšího poprsí.

Mentor implantáty – záruka na dlouhou dobu

Mezi nesporné a výjimečné výhody implantátů mentor patří jednoznačně fakt, že tyto implantáty získaly jako jediné certifikaci CE a FDA, které tak zaručují jejich zdravotní nezávadnost a bezrizikovost.

Implantáty Mentor – životnost až 15 let

Umíte si to představit? Zítra budete mít nová prsa, která dalších 15 let nebudou potřebovat žádnou odbornou péči? Životnost kulatých nebo anatomických implantátů Mentor dokazuje, že jsou tou nejlepší volbou mezi konkurencí.

Dejte na rady zkušených!

Implantáty Mentor – diskuze o těchto silikonech mezi odborníky jednoznačně potvrzují jejich dobré jméno a kvalitu, za kterou si americký výrobce stojí, a kterou dokazují miliony spokojených zákaznic. Internetové recenze implantátů Mentor vás jistě přesvědčí o jejich bezproblémové aplikaci. 

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.