Vše, co potřebujete vědět o masáži tělo na tělo

01.04.2022
0 Comments

Která erotická masáž je podle vás ta nejintenzivnější? Pussycat masáž? Nebo ta tantrická? Velká část mužů se shoduje na tom, že ty nejsilnější pocity vzrušení zažívají při masáži tělo na tělo – nuru. 

Hýčkají je při ní totiž nejen ruce krásné masérky! Zážitek navíc umocňuje také skutečnost, že je i ona úplně nahá. Chcete její vlahou kůži pocítit na té své? Pak si přečtěte vše, co byste o této praxi měli vědět! 

Jak se masáž tělo na tělo provádí?

Tato masáž, stejně jako všechny erotické masáže, začíná uvedením do hluboké relaxace, která vás připraví na pozdější větší požitek ze stimulace vašich erotogenních zón.

Naše erotické masérky znají ty nejsmyslnější techniky doteků, které uplatňují v praxi pomocí různých částí těla: prsou, hýždí, bříška, rukou… Dají vám ho k dispozici celé, když po vás budou pomalu klouzat. Díky speciálnímu gelu z mořských řas budou pohyby jemné a plynulé. Tímto způsobem vás nechají zažít intenzivní vlny rozkoše procházejících celým vaším tělem tak, jak jste je dosud nepocítili.

Výhody masáže tělo na těla

  • Díky rytmickým pohybům a střídavé aplikaci tlaku a uvolnění se podaří aktivovat krevní oběh, vyrovná se srdeční rytmus a dýchání se stane plynulejším. 
  • Kontakt kůže na kůže způsobuje uvolňování endorfinů, hormonů zodpovědných za pocit pohody, radosti a potěšení. Není bez zajímavosti, že stejné hormony se uvolňují také po sexu. Na konci masáže na vás tak čeká stejné uvolnění a uspokojení, jaké pociťujete po pohlavním styku, aniž byste ho měli.
  • V relaxační fázi masáže pocítíte jak se z celého vašeho těla odbourává nahromaděný stres. Napětí mizí a doslova se rozpouští v rozkoši. 
  • Díky zvýšení oběhové aktivity v těle, včetně pohlavních orgánů, dochází ke zlepšení kvality vaší erekce.
  • Obrovským přínosem masáže je síla sebepoznání, která určitě využijete i ve vašich budoucích vztazích. Pomůže vám získat větší sebevědomí a sebeúctu, lépe poznat vlastní tělo a nové erotogenní zóny. 

Co činí tento druh masáže tak výjimečným? 

Nejunikátnější vlastností této masáže je bezpochyby to, že pocit tak těsné blízkosti zvyšuje důvěru v sebe sama i v druhého. Pokud se během ní dokáže skutečně uvolnit a prožít i její spirituální stránku, téměř jako byste pocítili spojení duší. A tak přestože je tato masáž velmi erotická a intenzivní pro všechny smysl, vzniká během ní intimní psychické pouto, které přesahuje jakýkoli jiný tělesný zážitek z erotické masáže.

Tip na závěr: Hledejte centrum s tou správnou atmosférou

Ani sebelepší erotická masáž se neobejde  bez vhodné atmosféry zvoucí k naprostému uvolnění. Jen tak si ji totiž opravdu vychutnáte a prožijete erotično bez napětí a rozptylování. Při výběru salonu si proto prohlédněte online galerie místností, kde se masáže odehrávají. Měly by vám evokovat místo plné smyslnosti a intimity, kde můžete pocítit dosud nepoznanou rozkoš! Kvalitních salonů nabízejících erotické masáže v Praze naštěstí není pomálu.

Nejsou to ty nejlepší důvody, proč je nuru masáž tak oblíbená a proč byste ji měli vyzkoušet i vy? Naučte se tuto techniku od těch nejlepších profesionálních masérek a pak ji uveďte do praxe se svou partnerkou. Přinese vám mnohem více než jen okamžik rozkoše. Mnohé páry v ní našli to, co potřebovaly k prolomení monotónnosti svého milostného vztahu, dodání erotiky a vytvoření velmi intimního a emocionálního spojení.

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.