Estetická medicína vylepšuje tělo a léčí duši

01.06.2021
0 Comments

Vysoce moderní a vypracovaný obor – estetická medicína – dokáže s lidským tělem pomocí větších či menších úprav téměř zázraky. Změny, které nejsou zrovna vyhnané do extrémů, většinou laik ani nepozná. Ženy mají plné rty, krásné dekolty, muži zase bujnou kštici a souměrný plnovous. Vítejte ve světě dokonalé krásy, která vás ale také může šokovat…

Estetická medicína jako jasná volba

Pokud dnes člověk není spokojený se svým vzhledem, má několik možností, jak ho změnit. Fandit zdravé stravě a zdravému životnímu stylu: dodá spoustu energie, pozvedne náladu a celkově zlepší zdravotní stav. Cvičení ubere na váze, zpevní postavu a podpoří správné držení těla. Každá mince má však dvě strany. Pokud se rozhodnete cvičit, vyžaduje to píli, odhodlanost a vytrvalost. Zdravé stravování zase notnou dávku kulinářských dovedností a značného odříkání lákavých kalorických dobrot. Pokud však toužíte po změnách, které cvičením nedosáhnete, po změnách rychlejších a esteticky dokonalých, plastická chirurgie je ideální volbou. Zákrok na klinice estetické chirurgie možná trochu provětrá váš rozpočet, výsledek však budete mít hned a již na první pohled to bude stát za to!

Muži a plastika?

Tento typ operací není v žádném případě pouze výsadou žen. Možná vás dokonce překvapí, že v historii, kdy se s plastickými operacemi pomalu začínalo, byly vykonávány výhradně na mužích a ženy na ně neměly žádný nárok. V době válek byly plastiky soustředěny rovněž na mužskou část populace, ale tuto smutnou stránku raději obrátíme.

Plastická operace jako uzdravení

Že estetická medicína není jen rozmařilostí dnešních hollywoodských hvězd, zpěvaček a modelek, dokazují příběhy obyčejných lidí, kterým se díky plastice vrátila nebo alespoň výrazně zlepšila jejich vizáž poškozená následky po vážných nehodách. Máme tu pro vás jeden z takových příběhů za všechny.

 

Plastika dnes nabízí i šokující zákroky

Lepší čára života…

Novinkové zákroky v estetické chirurgii mohou šokovat, ale věřte, že i tyto trochu neobvyklé úpravy těla si najdou mezi lidmi svoje fanoušky. Mezi bizarnější zákroky patří například vylepšení vzhledu dlaně a čar, které v sobě prý skrývají osud svého majitele.

… nebo barva očí…

Plastičtí chirurgové dnes dokážou pomocí skalpelu odebrat část melaninu z duhovky klienta a tím do budoucna změnit barvu očí jeho nositele na jednu z nejoblíbenějších barev – blankytně modrou.

… k tomu pekáč buchet na břiše bez námahy nebo dolíčky ve tvářích!

Ano, i toto plastičtí chirurgové umějí… Pokud toužíte po roztomilém úsměvu s dolíčky podle vévodkyně Kate, vaše přání bude na plastice rozkazem… A svaly na břiše? Ano, i takovouto operaci muži podstupují…

V hlavní roli úpravy genitálií

Věděli jste, že zkušení plastičtí chirurgové v oboru gynekologie se dokážou postarat dokonce i o změny ve velmi intimní části ženského těla? Jsou jimi například:

  • obnovení panenské blány
  • modelování a obnova detailů v intimní zóně ženy
  • zvýraznění velikosti bodu G pro zlepšení sexuálního prožitku.

Plastiky jako marnivost?

Názory a pohled na plastické úpravy zevnějšku se různí. Touha po dokonalém vzhledu je obzvláště v showbyznysu žhavým tématem. O svém vztahu k plastikám a sama k sobě vypráví světoznámá dvaaosmdesátiletá herečka Jane Fondová.

A co si o úpravách vzhledu pomocí moderních přístrojů myslíte vy? Chápete, proč dnes tolik žen míří „pod kudlu“? Toužíte také po operaci a nebo jste naopak na straně kritiky? Už se vám stalo, že jste na někom změnu od chirurga nepoznali? Budeme se těšit na vaše podněty.

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.