Nové byty na prodej. Chodov má řadu výhod

01.06.2021
0 Comments

Hledáte bydlení v Praze? Stále nemůžete najít byt? Je vaším hlavním kritériem pro rozhodnutí dobrá dostupnost do centra a občanská vybavenost?Stále existuje velká nabídka nových bytů na prodej. Chodov je jednou z pražských čtvrtí, kde se nacházejí. Zaručeně budou líbit nejen vám, ale i vaší rodině. Byty na Chodově totiž nabízejí zajímavé možnosti bydlení; bude záležet jen na vás, zda chcete být v části, odkud je snadno přístupné pražské centrum, nebo zvolíte klidnější část, , kde můžete relaxovat a užívat si domova.

V posledních letech v této lokalitě vzniklo a stále vzniká mnoho nových projektů. Je však potřeba neodkládat rozhodnutí příliš dlouho, jelikož vás může s poptávkou předstihnout někdo jiný.

Nové byty na prodej: Chodov má co nabídnout

Chodov, součást Prahy 4 je posledních několik let považován za dobrou a oblíbenou adresu pro bydlení.Stojí za tím nejen stavební rozvoj, ale i možnost odpočinku v přírodě a zábavy Jedná se o dobré místo nejen pro rodiny s dětmi ale i pro jednotlivce. A co je aktuálně na Chodově k mání?

Mezi vyhlášené nabídky patří Rezidence Letokruhy. Jde pozoruhodný developerský projekt zahrnující 4 dílčí projekty. Ty se skládají z 90 moderních a kvalitních bytů. Náročnější klientela, kterou zajímá pouze bydlení týkajících se nejvyšších standardů, pak najde svou ideální domov v novostavbě Rezidence Chodov. Dalším projektem je Viladům Chodov, který potenciální kupující zajisté zaujme svým vytříbeným architektonickým provedením s nádechem luxusu. Jedná se o tu část Chodova, která se vyznačuje naprosto zřejmým klidem a pohodou. Nebo hledáte byty různých dispozic v kombinaci s využitím komerčních prostorů? Affinity je moderní komplex domů, který vám tyto požadavky zaručeně splní!

Tato čtvrť prošla obrovským rozvojem a zájemcům může nabídnout skutečně hodně. Ještě nejste plně rozhodnuti? Pokračujte dále ve čtení; možná se stane vaše volba již definitivní!

Zajímavosti, které čtvrť Chodov nabízí

V rámci hustoty bydlení se jedná o třetí nejlidnatější čtvrť Prahy. Návštěvníky zaujme kostel svatého Františka z Assisi, pocházející z první republiky. A nejen to. Stojí zde rekonstruovaná Chodovská tvrz, objekt, který se proměnil ve významné kulturní středisko organizující í koncerty, výstavy, přednášky a také divadelní představení.

Na výlety je možné vyrazit do sousedních pražských částí, kde se nachází les či rybníky. I podmínky pro sportovce jsou velmi dobré . Na Chodově se nachází multifunkční sportovní centrum, které zahrnuje plavecký bazén, wellness, univerzální plochu pro různé druhy sportů.

Základní i odbornou zdravotnickou pomoc občanům poskytují dvě dobře vybavené polikliniky v Opatovské a Šustově ulici. Chodov nabízí pro ratolesti v předškolním věku celkem šestnáct mateřských veřejných příspěvkových škol. Dostatek variant je také pro základní a středoškolské vzdělání.

Vyžití zde najdou i milovníci nakupování přímo u stanice metra OC Chodov. Obrovské obchodní centrum s hypermarketem Albert a dalších obchodů. Nalezneme však i hojné množství menších supermarketů.

Jak vypadá situace s dopravou? Jezdí sem známá linka červené barvy metra C. Možnost je využít hned tři stanice metra a to Roztyly, Chodov a Opatov. Dojezdový čas do centra je zhruba dvacet minut.

Zájem o bydlení v Praze stále rost, spolu s cenou. Nepromarněte tak svou šanci najít váš vytoužený domov. A co si vy myslíte o tom, že tato lokalita nabízí mnoho alternativ. Byla by to i vaše volba? Neváhejte nám do komentářů napsat, jak vnímáte čtvrť Chodov vy!

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.