Sexuální fantazie: jaké jsou ty nejčastější?

24.03.2022
0 Comments

Muži nejsou zvyklí sdílet své sexuální fantazie. Nemluví o nich ani svými partnerkami, protože se bojí odsouzení nebo toho, že by jim se coby odpovědi dostalo rezolutní „NE“. Někomu však své erotické touhy přece jen prozrazují: jsou to sexuologové a luxusní společnice. Požádali jsme proto některé z těchto dívek, aby nám prozradily, o jakých fantaziích se jejich klienti zmiňují nejčastěji! Zde jsou jejich odpovědi!

Trojka se dvěma společnicemi

Téměř všichni klienti, kteří se rozhodnou pro zážitek s profesionální společnicí, by chtěli mít sex ve třech. Proč? Aby si užili maximální vzrušení! Nic nepodněcuje fantazii a touhu po absolutní moci tak, jako sex se dvěma dívkami najednou! Nabízí také jedinečnou příležitost zůstat pasivní a jen si užívat žhavou lesbickou show dvou překrásných žen, které objevují svá těla a spouštěče rozkoše!

BDSM hrátky, hra na otroka a milenku

Dívky souhlasně potvrzují, že se pravidelně setkávají s mnoha milovníky BDSM. Tato praktika je oblíbená po celém světě, v Evropě se těší obzvlášť velké popularitě zejména v Německu, Norsku a Velké Británii. Mnoho mužů se obrací na profesionální společnice, aby se nechali svázat, urážet a nebo bít. Možná se na začátku zdá potřeba nechat se „mučit“ a ponižovat jako nesmysl, ale zkušené BDSM milenky tomu dokonale rozumí. Mají pochopení pro rozkoš, kterou pánové zažívají při úplném delegování svého osudu do jejich rukou. Některé dívky dodávají, že v těchto chvílích pánové pociťují maximální vzrušení proto, že jsou ovládáni a vydáni na milost a nemilost dominy, ale zároveň si užívají její naprosté a totální pozornosti.

Footfetish

Footfetish, sexuální praktika, při níž jsou uctívány nohy, je mnohem častější, než byste si mohli myslet! Mnoho klientů eskortních služeb tento fetiš má. Zbožňují chodidla, líbali by je v botách i bez nich. Jiní pro změnu žádají dívky, aby stimulovaly nebo masírovaly jejich penis pouze pomocí chodidel. A ony to dělají rády!

Když heterosexuálové sní o homosexuálních hrátkách 

Tradičně se pohlaví dělí pouze do dvou kategorií: muž a žena, ale ve skutečnosti, pokud se zamyslíme nad psychikou, jsme my lidé pohlavně proměnliví. Proto má mnoho profesionálních společnic klientky ženy, které jsou velmi krásné, často také šťastně vdané, ale chtějí experimentovat s lesbickým sexem, aby zažily jiný druh rozkoše. Možná si to představovaly celé roky, než se rozhodly to vyzkoušet. Je to však naprosto normální!

Voyeurismus – sledování vlastní přítelkyně při sexu s někým jiným

Někteří muži se rádi na jednu noc stanou voyeury. Běžně žádají luxusní společnice, aby se milovaly s jejich manželkami nebo přítelkyněmi, aniž by chtěli zasahovat a fyzicky se zapojovat. V některých případech je požadován i další mužský doprovod, aby klient mohl sledovat sex ve třech. Tato poměrně obvyklá touha nicméně vyžaduje, aby oba partneři byli otevření sexuálním experimentům a maximálně si vzájemně důvěřovali!

Anální sex

O análním styku jsme již mnohokrát podrobně hovořili, nicméně na seznamu nejžádanějších praktik nemůže chybět. Jen připomínáme, že stejně jako u jakýchkoliv jiných požadavků a praktik je rozhodující souhlas obou stran. Mnoho profesionální společnic si anální sex užívá, ale ne všechny a nikdo je nemůže nutit k tomu, aby s ním souhlasily.

Toužíte i vy splnit si svá nejskrytější sexuální přání? Luxusní společnice vám je pomohou naplnit – s potěšením a bez předsudků! 

A co vaše fantazie? Objevily se na tomto seznamu? 

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.