Laminace obočí Sabina Pavlovská

18.01.2023
0 Comments

Laminace obočí a Sabina Pavlovská? To je skvělé spojení, které si klientky pochvalují. Ano, na internetu se o tom můžete přesvědčit. Reference na tuto profesionálku, která se věnuje úpravě vzhledu ženského obočí a řas, jsou jednoznačné. Pokud navštívíte její webovky, dozvíte se její kompletní nabídku. Dnes se na ni zaměříme a o jejích službách si povíme něco víc. Profesionální péče v salonu vám zajistí nejen krásný vzhled, ale také zhruba hodinku strávenou v příjemném prostředí, dokonalou péči a třeba i malé pohoštění ve formě kávy nebo sektu. V lepších salonech, jako je ten Sabiny Pavlovské si to můžete skvěle užít!

Laminace obočí u Sabiny Pavlovské dle módních pravidel

Laminace obočí je v současnosti velmi často vyhledávanou moderní metodou úpravy vzhledu a tvaru obočí. Jejím cílem je dokonale souměrný a upravený vzhled obočí, zároveň však co nejpřirozenější. Obočí se upravuje pomoci štětečku a několika druhů gelu. 

  • První gel, který se na obočí nanáší, zjemní jednotlivé chloupky, aby se s nimi následně dalo dobře pracovat. Chloupky se totiž přirozeně kroutí a ne vždy také rostou tím správným směrem.
  • Zhruba po 15 minutách jsou chloupky působením gelu poddajné a připravené na stylizaci a česání do žádaného tvaru. Pomocí speciálního štětečku jsou chloupky vyčesávané směrem nahoru a také  po směru svého přirozeného růstu. U hustého obočí je důležité, aby měly chloupky stejný směr. U řídkého a jemného obočí je také třeba jednotlivé chloupky pečlivě oddělit jeden od druhého a opticky tak obočí zahustit.
  • Jakmile má obočí ten správný tvar, přichází na řadu fixace. Ta se provádí opět speciálním gelem, tentokrát fixačním. Tento gel zajistí, že i jinak neposedné a zkroucené chloupky obočí zůstanou až dva měsíce v žádoucím tvaru a pozici. Laminace gelem trvá také zhruba čtvrthodinku, u které si můžete odpočinout nebo vypít nějaký lahodný nápoj.

Co s chloupky mimo linii obočí?

Chloupky, které v obočí rostou mimo jeho zřetelnu linii, samozřejmě musejí pryč! Modelace tvaru obočí většinou předchází laminaci a provádí se pinzetou nebo také voskem. Máme za to, že bez modelace neboli architektury obočí se prostě žena neobejde. Obočí obecně je velmi důležitou součástí vzhledu ženského obličeje. A málokterá žena jej nechá bez povšimnutí a pravidelné úpravy. Jaké jsou poslední oblíbené módní tipy pro úpravu vzhledu obočí?

Je libo změnit barvu obočí?

Nelekejte se, nemyslíme zrovna na růžovo. Většina žen však není se svojí původní barvou obočí úplně spokojená. Součástí procesu laminace tak může být i dobarvení obočí do tónu, který se bude nejvíce hodit k barvě vlasů a také k tónu pleti. Celkově jde hlavně o přirozený, upravený a kompletně sladěný vzhled obličeje. Mezi oblíbené barvy, které se pro barvení používají, patří například přírodní barvivo henna.

Chcete mít krásnější řasy?

Kdo chce mít svůdný pohled, nesmí opomenout ani vzhled svých řas. Málokterá žena má řasy přirozeně tak dlouhé, husté a výrazné, že je nepotřebuje podpořit dekorativní kosmetikou nebo třeba úpravou v salonu. Existují procedury, díky kterým se v profesionálních studiích vylepšuje vzhled a stav řas:

  • prodlužování 
  • laminace
  • barvení     

Jakým procedurám na vylepšení vzhledu řas a obočí se nejčastěji věnujete? Líčíte se každý den nebo jste podlehly módním trendům a raději si užijete péči v profesionálním salonu? Rádi si vaše tipy přečteme v komentářích!

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.