Odstranění chloupků bez bolesti? Objevte Milasti studio!

20.01.2023
0 Comments

Věčný boj s odstraňováním chloupků trápí každou ženu a v dnešní době také spoustu mužů, dnes však známe způsob, jak se s tím poprat. Toto pražské studio s internetovými stránkami milasti.cz nabízí definitivní řešení – laserovou epilaci. Chloupky zkrátka nemá nikdo rád. Daleko krásnější a příjemnější na dotek je totiž hladká a jemná pokožka bez chloupků, která slibuje skvělý vzhled, ale také sebevědomí a spokojenost se svým tělem. Dnešní moderní studia, která nabízejí trvalé odstranění chloupků, jsou tím největším důkazem!

Milasti studio – epilace chloupků bezbolestně!

Laserová epilace dokáže zázraky. Chloupky neodvratně likviduje a pokožka není po zákroku nijak poškozena nebo podrážděna. Supermoderní laserové přístroje zajišťují maximální komfort a dvojnásobnou účinnost. Oslabují totiž nejen tmavé a výrazné chlupy, dokáží výrazně omezit i výskyt drobných, jemných a světlých chloupků na citlivé pokožce kdekoliv na těle. Pro získání pokožky v bez výrazných chlupů je třeba jen několik pravidelných a správně načasovaných procedur v laserovém studiu.

Výsledky hned napoprvé!

Ano, zdá se to jako sci-fi, ale již po prvním sezení a aplikaci laserového paprsku na likvidaci chloupků jsou vidět výsledky. Během několika dní po prvním laserovém ošetření začnou chloupky viditelně odumírat. Vše následkem cíleného laserového ozáření vlasových folikul v chloupcích, které jsou jejich základem.

Depilovat nebo epilovat?

Tyto dva termíny mají totiž naprosto rozdílný postup a také samozřejmě i výsledek. Depilace s krátkodobou účinností  je známa již několik tisíc let. Epilace je výsledkem moderních postupů a co do dlouhodobého účinku má samozřejmě výrazně lepší výsledky.

Depilace vydrží chvíli

Stačí pár dní a chloupky se po depilaci znovu objevují na pokožce. Dorůstají, svědí, píchají a někdy i zarůstají. Čím to je? Depilace totiž likviduje pouze vnější část chlupu, která vyrůstá z pokožky. Depilace se dá provádět například pomocí:

  • žiletky – hrozí podráždění pokožky nebo říznutí
  • krému – nemusí se povést dokonale
  • holicím strojkem – často vzniká podráždění a zarůstání chloupků. 

Depilace není příliš trvanlivá a způsobuje často nepříjemné následky.

Epilace s viditelnými výsledky

Epilace je způsobem, který oproti depilaci neodstraňuje pouze venkovní část chlupu. Jde totiž do hloubky a svým cíleným zářením ničí jeho kořínek. Nejdříve ho oslabí a poté zcela rozloží a znemožní mu tak produkovat další chlup. Epilaci lze provádět také vytrháváním celého chloupku. Tato procedura je však bolestivá a nelikviduje kořínek tak, jako laserové záření. Epilaci lze provádět:

  • pastou
  • strojkem
  • laserovou hlavicí.

Výhody laserové epilace

Laserová epilace je oproti klasické depilaci i vytrhávání chloupků výhodná v několika směrech:

  • Cílí na likvidaci vlasových folikul – tím ničí zárodek chloupku a výrazně jej tak oslabuje.
  • Oslabuje nejen tmavé a pevné chloupky, ale také světlé a jemnější chloupky.
  • Díky ochlazování laserové hlavice během celé procedury se zahřívá pouze pigment chloupku a ne kůže nebo podkoží. Nedochází tak k jakémukoliv zahřátí a riziku popálení nebo podráždění ošetřované pokožky.
  • Chloupky nezarůstají a slábnou během každé aplikace. Epilace se může provádět na kterékoliv části těla. Hojně ji využívají i brazilské tanečnice, které musejí mít na svůj karneval vždy pokožku bez jediného chloupku.

Kolikrát je třeba laser absolvovat?

Aby bylo dosaženo žádaného výsledku, je dobré absolvovat zhruba osmi návštěv ve studiu. To zajistí, že více než tři čtvrtiny tmavých chloupků již nebudou vyrůstat a budou náležitě oslabeny a zničeny. Zbylých asi 20 procent chlupů bude pouze bledých a výrazně slabších. Aby pleť ošetřená laserovou epilací zůstala nadále téměř bez chloupků, je potřeba proceduru tu a tam zopakovat. Stačí jednou ročně, v případě opravdu silného porostu maximálně dvakrát za rok. Vše závisí na tom, s jakým výchozím ochlupením klient nebo klientka přijde a také na části těla, které se zákrok týká. 

Jaký způsob zbavování se chloupků preferujete vy?

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.