Permanentní make-up: kurzy na obočí, linky, rty a kamufláže

29.06.2021
0 Comments

Pokročilejší specialistky se mohou opět zdokonalit v permanentním make-upu – kurzy se zaměřují na zóny obočí, očí, rtů a na různé estetické kamufláže. Intenzivní dvoudenní kurz se koná pod dohledem známé odbornice v pražském studiu. Přinášíme vám nejdůležitější beauty triky z programu, které mohou zkvalitnit vaše vlastní služby.

Permanentní make-up – kurz na zvýšení kvalifikace

Seminář je vhodný pro personál kosmetických salonů i samostatné specialistky, jejichž záměrem je pokrýt nejčastější potřeby zákaznic.

 

  • Každý ze dvou dnů kurzu bude věnován vždy jedné vámi zvolené zóně.
  • Součástí školení je analýza chyb a praktická ukázka správné aplikace pigmentu.
  • Vybrat si můžete pudrové obočí, akvarelové rty, meziřasové i klasické oční linky, kamufláže defektů a dermapigmentace.
  • Tetování budete trénovat na latexové kůži a poté na modelkách.

Permanentní make-up: Kurz tetování bradavek a prsních dvorců

Tento druh trvalého make-upu výborně uplatníte při maskování jizev po plastických operacích prsou. Technika se hodí k úpravě tvaru u roztažených prsních dvorců a pomáhá opticky vyvážit rozdíly mezi pravým a levým ňadrem. Pokud vaše zákaznice podstoupily mastektomii, dokážete jim kompletně a naprosto věrohodně vytetovat dvorce včetně bradavek. Naučíte se pracovat s hypoalergenními lékařskými pigmenty a během praktického nácviku dermapigmentace si osvojíte potřebné triky, aby bylo stínování co nejvíce plastické.

Permanentní make-up: Kurz akvarelových rtů

Hlavní výhoda této úpravy rtů spočívá v maximální přirozenosti. Cílem je vytvořit z bledých, rozpitých či nesouměrných úst plné šťavnaté rty, aniž by vypadaly jako obtažené konturovací tužkou. Opět si procvičíte důležitou hru stínů pro dosažení nejrůznějších optických klamů. Bez botoxu či jiné operace dokážete svým zákaznicím opticky zvětšit rty. Stejně tak můžete tetováním pozvednout spadlé koutky úst, což každou ženu omladí minimálně o pět let. Přestože se jedná o trvalé líčení, působí akvarelové rty jako dokonalá krása nadělená od Pána boha. Nikdo, kromě vás či jiné odbornice, nepozná, že jde o kamufláž.

Permanentní make-up: Kurz 3D pudrového obočí

Některý den semináře u Darie Radchenko můžete věnovat tetování obočí. Metoda pudrového obočí patří mezi nejžádanější druhy permanentního make-upu, protože výrazně zlepší celkový vzhled zákaznice a přitom vůbec nevypadá jako líčení. Správnou kombinací různých odstínů barev se naučíte, jak docílit plastického vzhledu připomínajícího skutečné chloupky. Na konci dne dokážete naprosto spolehlivě vytetovat husté obloučky vyklenuté tak, aby ženu krášlily.

Permanentní make-up: Kurz meziřasových očních linek

Dokonce i tetování očních linek začíná podléhat trendu přirozenosti bez ostrých kontur. Aplikace pigmentů přímo mezi řasy představuje ideální kamufláž. Díky drobným tečkám se pohled očí stává velmi podmanivým a přesto žena vypadá jako přirozená kráska bez make-upu. Meziřasové oční linky slouží též k optickému zahuštění řas a dokonce jimi můžeme zamaskovat i ty části, kde řasy z nějakého důvodu zákaznici chybí.

Permanentní make-up: Estetické kamufláže

Lékařské pigmenty lze pochopitelně namíchat i v barvě pokožky a poté jimi zamaskovat nejrůznější kožní defekty na těle i ve tváři. Estetické kamufláže vydrží minimálně tři roky a pomáhají mnoha ženám získat zpět plnohodnotný život.

Tolik ve stručnosti k permanentnímu make-upu na kurzech salonu Radchenko. Záleží jen na vás, jaké nové poznatky nejlépe uplatníte ve vaší kosmetické praxi. Všechny účastnice mohou i po absolvování kurzu dál využívat bezplatné konzultace na Telegramu. Potřebovali byste vědět více? Napište váš dotaz do komentáře.

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.