Moderní trikiny z vás udělají královnu pláže – zařaďte je do svého šatníku co nejdřív!

23.06.2021
0 Comments

Trikiny jsou typem dámských plavek, který se na našich koupalištích objevil poměrně nedávno. Své příznivce z řad žen a dívek si tento koupací úbor teprve získává. Nutno podotknout, že se mu to daří velmi dobře. Už vás omrzely klasické jednodílné plavky? Necítíte se nejlépe ani v tolik populárních bikinách? Buďte originální a vyzkoušejte trikiny! Vzbudíte zájem u opačného pohlaví a stanete se bez nadsázky královnou celé pláže. Zajímá vás, v čem unikátnost těchto plavek spočívá? A chcete vědět, zda jsou vhodné právě pro vás? 

Rafinované trikiny

Připadají vám jednodílné plavky snad až příliš cudné? Nevadí, od toho jsou tu přece bikiny. V nich však možná máte pocit, že zase odhalují až moc a že v nich vystavujete i ty partie vašeho těla, které nepovažujete za nejdokonalejší. Co s tím? Řešení je velmi snadné. Pořiďte si trikiny, které vkusně a přitom rafinovaně kombinují výhody obou nejrozšířenějších typů plavek. Trikiny jsou určeny především dívkám a ženám, které hledají něco nového, něco netradičního. Jejich výhoda spočívá mimo jiné v tom, že dovedou decentně skrýt nějakou drobnou vadu na břiše. Podprsenka je totiž s kalhotkami vpředu spojena pruhem látky, zatímco boky zůstávají hezky obnažené, což jistě řada pánů náležitě ocení. 

Jak vybrat ideální dámské plavky?

Stále si lámete hlavu s tím, v čem vám bude na pláži nejlépe? Určitě nejste sama. Na většině tuzemských koupališť jednoduše musíte mít něco na sobě, protože tak si to zkrátka žádají „dobré mravy“. Faktem je, že bez ohledu na módní trendy, může každé ženě slušet něco jiného. Svou roli v tom, jaký typ plavek by byl pro vás asi nejvhodnější, hraje pochopitelně zejména postava. Víte, který z následujících typů postav nejlépe odpovídá té vaší? 

  • HRUŠKA – typickými rysy „hrušky“ jsou široké boky, silnější nohy, spíše menší poprsí a drobnější ramena. Nejvhodnějším typem koupacího úboru jsou zřejmě jednodílné plavky. Pokud si obléknete dvoudílné, dejte přednost kalhotkám s nižším pasem a podprsence s košíčky ve tvaru trojúhelníku. Trikiny se pro vás bohužel příliš nehodí, i když to, v čem se objevíte u vody, je samozřejmě čistě vaše věc.
  • JABLKO – máte figuru ve tvaru jablka? Pak zřejmě disponujete celkově plnějšími tvary, zejména větším poprsím a také poměrně nevýrazným pasem. Nohy a ruce máte nejspíš štíhlejší. Ani v tomto případě nejsou trikiny zrovna ideální volbou, nicméně také pro vás platí, že obléknout si můžete to, co se vám líbí. Zkuste však raději třeba kalhotky s klasickým střihem a vysokým pasem a k tomu podprsenku s vyztuženými košíčky.
  • BANÁN – útlá ramena, nevýrazné boky, ruce i nohy spíše hubenější. A prsa? Ta rozhodně nepatří k největším. Pokud na vás tento popis více méně sedí, trikiny klidně vyzkoušejte a uvidíte, jak vám budou vyhovovat. Mohlo by to stát za to! Ke klasickým plavkám se koneckonců můžete vždycky zase vrátit.
  • PŘESÝPACÍ HODINY – víte, jak dnes údajně vypadá ideální ženská postava? Ne? Nevadí. Máte-li postavu ve tvaru přesýpacích hodin, můžete si gratulovat. Nejenže je muži zpravidla hodnocena jako nejatraktivnější, ale navíc si můžete zvolit plavky, jaké chcete. Trikiny vám nepochybně padnou dokonale a byla by věčná škoda nezařadit je do vašeho šatníku!

Ještě krásnější, ještě svůdnější…

Nevšední, originální a stále populárnější trikiny. Ženy a dívky je oceňují hlavně proto, že si v nich připadají hezčí a velice svůdné. Nutno podotknout, že zpravidla oprávněně. Čím to? Vždyť toho odhalují míň, než ty nejméně vyzývavé bikiny? Možná právě proto! Dovedou podtrhnout sexappeal a to vcelku decentním a velmi vkusným způsobem. Přestože jsou spíše doménou dívek a dam disponujících téměř bezchybnou figurou, kterou ještě zvýrazní, nemusí se jich bát ani ženy poněkud plnějších tvarů. Proč se trápit nedokonalou postavou? Lepší je brát to s humorem a případně si vybrat takový střih, který nějaké ty nedostatky opticky potlačí. Například trikiny s vyššími kalhotkami dovedou postavu patřičně vylepšit. Pokud jste plnoštíhlé, pomůže vám také vhodně zvolená barva, ideálně černá. 

Hlavně se musíte cítit dobře!

Ať už dáte novému typu plavek šanci nebo budete na pláž i nadále vyrážet v koupacím úboru, který vám až doposud vyhovoval, nejdůležitější je jediná věc. V plavkách se musíte cítit co nejlíp! Bez ohledu na jejich typ či konkrétní střih, bez ohledu na aktuální módu. Ať si každý říká, co chce. Pokud je vám v něčem dobře, je to jen vaše věc a na ničem jiném zase až tolik nezáleží. Na pláž si chodíte především odpočinout. Vyhovují vám bikiny? Fajn! Nedáte dopustit na jednodílné plavky? Prosím. Dáváte přednost koupání „nahoře bez“? Proč ne, pokud je to na vašem koupališti dovoleno. Možná ale přece jen toužíte po změně. Pokud ano, určitě trikiny alespoň vyzkoušejte. Jedině tak budete mít jistotu, zda vám skutečně sluší.

Jakým plavkám dáváte přednost? A co trikiny? Mohou mít u vás šanci?

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.