Erotická masáž jako léčba erektilní dysfunkce

12.04.2022
0 Comments

Nemožnost uspokojivého sexuálního života – frustrující realita, se kterou se potýká více mužů, než si možná myslíte. Často ji provází vnitřní nejistota, ztráta sebevědomí a celkový zájem o intimitu. Tyto pocity jakoby uzavíraly začarovaný kruh; představují nejdůležitější psychologické faktory, které překonání erektilní dysfunkce ztěžují. Aby totiž fyzická léčba mohla být úspěšná, je nezbytné léčit i šrámy na duši. Jak v tom může být erotická masáž nápomocná? Dozvíte se v tomto článku! 

Co je to erektilní dysfunkce a proč k ní dochází?

Erektilní dysfunkce znamená dlouhodobou neschopnost dosáhnout erekce nebo jejího udržení po čas nezbytný pro uspokojivý pohlavní styk. Mluvíme o ní i tehdy, pokud erekce není dostatečně pevná pro pohlavní styk. Je důležité ji neignorovat a při její léčbě cítit maximální podporu a pochopení partnerky. 

Jaké jsou faktory, které zvyšují riziko poruchy erekce? 

  • Zlozvyky ve formě nadměrné konzumace alkoholu, kouření a užívání jiných drog a návykových látek. 
  • Hypertenze, onemocnění kardiovaskulárního systému, ledvin nebo jater. 
  • Vysoká hladina cukru a cholesterolu v krvi, cukrovka. 
  • Vedlejší účinek užívání antidepresiv, anxiolytik a žaludečních protektiv.
  • Vyšší věk a s ním spojený úbytek testosteronu a zhoršení stavu a průchodnosti cév. 

Jak zabránit erektilní dysfunkci? 

Nejlepším způsobem, jak se jí vyhnout nebo ji minimálně co nejvíce oddálit, je udržovat se v celkové dobré zdravotní kondici. Je všeobecně známo, že zdravá strava a pravidelná fyzická aktivita podporují produkci mužského pohlavního hormonů testosteronu, který je pro pevnou erekci nezbytný. Dalším velmi důležitým faktorem je ale také pravidelný sex. 

Proč je erotická masáž velmi účinnou léčbou?

  • Myslí i na psychickou podstatu problému

Jednou z tradičních technik léčby erektilní dysfunkce a dokonce i její prevence je sexy masáž. Proč? Právě pro svou komplexnost. Jak jsme již naznačili, v případě poruchy erekce je nezbytné věnovat se uzdravení nejen těla, ale i duše. Při tomto druhu masáže, obzvláště pak tantrickém, se na tělo působí harmonicky ve snaze vyrovnat fyzické a psychické faktory, odstraňovat stres a napětí tkání, ale také zvyšovat sebevědomí a sebeuvědomění. 

  • Je specificky zaměřená na nejintimnější tělesné partie 

Erotická masáž se kromě uvolnění celého těla, které je již samo o sobě prospěšné pro léčbu erektilní dysfunkce, zaměřuje také na specifickou práci svalů v oblasti genitálií.

Prakticky bez ohledu na konkrétní druh erotické masáže, kterou si vyberete, se vám dostane těch nejúčinnějších masážních technik. Ty zahrnují tlak a masáž řady svalů penisu v kombinaci se stimulací varlat, perinea a prostaty. 

Tyto hluboké, rytmické a precizně provedené hmaty zlepšují krevní oběh, erekci a umožňují lepší kontrolu ejakulace. Je to proto, že uvolňují napětí, které může existovat ve svalech a fasciích v oblasti pánve, zejména penisu, a které může být důvodem přerušení či omezení průtoku krve nezbytného pro erekci.

Tuto proceduru můžete podstoupit v profesionálních centrech erotických masáží. Doporučujeme navíc, abyste si smyslné masáže užívali také se svou partnerkou či partnerem – pomohou mezi vámi posílit důvěru a vybudovat intimitu. V každém případě nezapomínejte na to, že erektilní dysfunkce může předznamenávat řadu vážných onemocnění. Nepodceňujte proto pravidelné lékařské prohlídky. 

Trápí vás porucha erekce? Už jste o erotické masáži jako jejím možném řešení uvažovali? Jestliže ano, pak by vás nabídka profesionálních masérek inzerujících na pleasure-world.com mohla oslovit!!

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.