Intimní masáž – stydíte se?

12.04.2022
0 Comments

Já si vlastně neumím představit, jaké to na intimní masáži je. Zažil jsem celou řadu masáží, některé z nich i bolely, ale žádná nebyla erotická. Z logiky věci u ní asi dojde k erekci. Asi bych se začal stydět, ale samozřejmě jde o to, zdali by mi to masérka nějakým způsobem neusnadnila. Je to přece profesionálka v oboru a tohle by pro ni měla být relativně běžná, takřka až rutinní záležitost. Kdybych náhodou někdy v budoucnu chtěl intimní masáž podstoupit, budu věřit, že daná dáma bude vědět co se mnou.

„Erotická masáž by měla najít erotogenní zóny, v ideálním případě je objevit i pro masírovaného. Možná, že i ty máš někde místo, které je pro tebe eroticky příjemné, vzrušivé a nemyslím tím penis,“ řekla mi přítelkyně, když jsme se na toto téma bavili. Upřímně jsem se zamyslel a nakonec konstatoval, že krom penisu o žádném jiném místě nevím. A následně jsem byl vyveden z omylu, že toho fakt hodně nevím. Použití jemných nástrojů, kartáčků peříček… Nicméně v tomhle jsem fakt mimo.

 Když ve filmu vidím romantickou scénu, jak k posteli vede cestička romanticky lemovaná plátky růží, hned mě napadá, kdo to asi bude uklízet a kdo zaplatil za růže jenom proto, aby je rozebral na prvočinitele a vysypal je na zem. Jsem totální antiromantik a moje milá tím asi trpí. Ale naštěstí mi to moc často nedává najevo.

Naštěstí takových není mnoho. Masáže lidstvo provázejí tisíce let, znali je nejen starověcí Řekové či Římané, ale užívali je (skutečně v léčebném slova smyslu) i stavitelé pyramid nebo Velké čínské zdi. Někde se masáž považovala za tak samozřejmou věc, že se stala téměř součástí pravidelné péče o tělo, podobně jako mytí vlasů. Tam si umím představit. Mimochodem, víte odkud pochází slovo masáž? Z řeckého masso což znamená mačkat nebo hníst. 

Má to logiku, protože klasická masáž je skutečně o hnětení jednotlivých svalů. Mluvíme-li o svalech, tak samostatnou historickou disciplínou byla masáž gladiátorů zejména těch, co přežili svůj boj v cirku. Bezesporu jim byla dopřávána i před bojem. Kdo ví, třeba to byla poslední příjemná záležitost před bojem. Nevím, znalosti v tomto směru nemám, ale dovolím si tipovat, že o erotickou masáž nešlo. I když kdo ví.

I u nás jsme měli skvělé maséry a masérky, zejména v místech proslavených lázní, od Karlových Varů po Jeseníky. Mimochodem v obou městech si můžete skvělé masáže dopřát dodnes. Není to náhoda, protože všechny masáže, od sportovní po erotickou, mají léčebné účinky. Dokonce i ty, které si nechávají ženy a dámy udělat jen z lásky ke svému tělu, decentní promasírování tváře a dekoltu. Říká se tomu kosmetická masáž, ale já je podezřívám, že je to jen takový předstupeň jít o kousek dál. Zahřívací kolo ve kterém se sbírá odvaha a odhodlání. 

Erotická masáž, byť je často spojována s mužským tělem, je velmi snadno aplikovatelná i na ženy. Bylo by hluboce nespravedlivé ženy vylučovat z tak příjemné záležitosti, jakou intimní masáž bezesporu je.

Jednou jsem v hovoru narazil na toto téma ve spojitosti s cenou. Padla nějaká částka, vlastně si ani nepamatuji jak vysoká, ale nijak zvláště mě nepřekvapila. Zato besedníka u stolu ano. „Takové prachy bych za to nedal.“ Jenže se ukázalo, že za několik málo dnů prokouří zhruba stejně. Pointa hovoru byla: „Peníze jsou plus mínus stejné, ale co je zdravější? Kouření nebo masáž?“ A tím diskuze skončila na mrtvém bodě, protože odpověď byla jasná.

Otázkou zůstává, kolik a kde máme vlastně erotických zón a bodů a jestli je masérky umí objevit. Asi nezbývá nic jiného, než to vyzkoušet a doufat, že budeme mít štěstí na skutečnou profesionálku v oboru.

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.