Epilace laserem je možnost, jak se zbavit chloupků na hodně dlouho. Na kolik vyjde?

10.02.2023
0 Comments

 Už jste slyšeli o epilaci laserem a také si myslíte, že  to může být skvělé řešení na denodenní trápení s chloupky? A nyní vás zajímá, jak je to s cenou? Od čeho se odvíjí? Jaké jsou faktory, které ji ovlivňují? A kolik vás tento druh ošetření bude vlastně stát a kde je nejlepší si jej nechat provést? 

Epilace laserem je efektivní cestou jak dlouhodobě dosáhnout hladké pokožky

Už vás nebaví dennodenní holení nohou a podpaží? Případně se vám zdá epilace voskem či cukrovou pastou bolestivá a nutnost jejího neustálého opakování vás unavuje? Epilace laserem je zatím tou nejefektivnější možností, jak se vypořádat s nechtěným ochlupením těla. Současný trend je totiž nekompromisní. Sexy tělo je to, které je hladké a bez chloupků.  

 • V porovnáním s jinými druhy epilace, vychází epilace laserem jako ta nejúčinnější a nejdlouhodobější. 
 • Hodnocena je jako nebolestivá. Ovšem v tomto případě  samozřejmě záleží i na na tom, jak každý bolest pociťuje . O nic nepříjemného se však v žádném případě nejedná. Není třeba se bát.  
 • Jde použít na všechny části těla. Nejen tedy na podpaží, ale i na nohy, oblast třísel, ale také na chloupky v obličeji, srostlé obočí nebo na nechtěný knírek nad rty. 
 • Zkrátka se jedná o moderní způsob, jak se  rychle a efektivně zbavit nechtěného ochlupení.

Co všechno ovlivňuje cenu

Laserová epilace je ukázka toho, jak bude pokračovat péče o tělo v budoucnosti.  A co vše ovlivňuje cenu daného zákroku?

 • Velikost ošetřované plochy.
 • Pracoviště, které si pro ošetření vyberete.
 • Počet sezení.
 • Individuální stav potencionálního klienta. 

Rozsah ošetřované plochy 

Toto je jeden z nejdůležitějších ukazatelů, který určí, kolik vás bude sezení stát. Nejdráže vás vyjde oblast nohou a zad. Platí, že čím větší plocha, tím déle bude zákrok trvat a tím bude zákrok nákladnější. Většina salónů a klinik má vždy uveden ceník, kde se dozvíte vše potřebné. Platí, že rozsáhlejší části těla vás budou stát vždy více než ošetření malých partií těla jako třeba obočí. 

Pracoviště 

I to, kde se necháte ošetřit, může cenu zvednout nahoru či naopak vám může něco ušetřit. Většinou platí, že větší města mají ceny za tyto služby o něco vyšší, než jakou byste zaplatili v menších městech. Ne však vždy. A nezapomeňte. Ve větších městech bývá mnohem konkurenčnější prostředí a podniky jsou proto nuceny investovat do špičkového vybavení, aby si udržely svou klientelu. Máte tam také vyšší pravděpodobnost, že personál bude zkušený a skutečně na výši. 

Počet sezení 

Laserová epilace je efektivní, ale aby bylo dosaženo opravdu skvělého výsledku, je potřeba ošetření několikrát opakovat. Díky tomu dojde k eliminaci veškerých cibulek a vy budete mít od chloupků na dlouhou dobu opravdu klid. Chcete mít tělo opravdu bez chyby? Zde máte tipy, jak dosáhnout zdravě a mladě vypadající pokožky

Individuální požadavky a stav klienta budou také hrát určitou roli

Pokožka není u každého stejná. I chloupky má každý jiné. To vše  ovlivňuje cenu daného zákroku. Chcete-li se zbavit nadměrného ochlupení bude to jistě mnohem nákladnější a složitější než v případě, kdy máte problémy jen s několika neustále dorůstajícími chloupky.

Tipy, která vám pomohou ušetřit

Rádi byste ošetření podstoupili, ovšem finanční stránka se zdá nad vaše možnosti? ?Můžete zkusit využít těchto možností.  

 • Ošetření v kosmetických salonech vás vyjde někdy levněji než na klinikách estetické medicíny. 
 • V případě, že máte vyhlédnuté pracoviště, kde si chcete nechat ošetření provést, hlídejte si jejich webové stránky. Občas se na nich mohou objevit slevové akce. 
 • Často lze si pomoci také předplacením několika sezení najednou. Tím většinou získáte lepší cenu než při postupné koupi jednotlivých návštěv.

Uvažujete o laserové epilaci? Podle čeho vybíráte místo, kde vás ošetří?

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.