Přesně padnoucí pouzdro pro iPhone SE.Využijete ho v mnoha nečekaných situacích

01.09.2021
0 Comments

Pouzdro zajistí ochranu vašeho telefonu nejen před pádem a následným nárazem, ale i před kontaktem s dalšími předměty v zavazadle či v kapse, poškrábáním, špínou v záhybech krytu, apod. Mnohá pouzdra iPhone SE poslouží i jinak; protože mají šikovné kapsičky do kterých se ledacos vejde, fungují tak i jako  peněženka nebo pro úschovu vizitek a dalších plochých předmětů. Je ovšem pravdou, že pouzdro tak získá na objemu a pokud ho nosíte v kapse u kalhot, pravděpodobně raději zvolíte zadní kryt společně s průhledným krytem displeje. Pokud však dáváte-li telefon hlavně do tašky, má pouzdro nesporné výhody.

Pouzdro pro iPhone SE. Výběr je opravdu široký

Rozhodnete-li se pro pouzdro, které kryje telefon celkově, máte z čeho vybírat. Škála výrobců, modelů i materiálů je skutečně nepřeberná a nadneseně se dá říct, že jediným kritériem je váš osobní vkus. Záleží samozřejmě na účelu, kvůli kterému si pouzdro pořizujete a v neposlední řadě jde i o naditost vaší peněženky. Obaly, kryty a pouzdra na iphony, a vůbec všechno příslušenství k nim, jdou s módou a s jejími trendy. Cena za takový doplněk se může vyšplhat i do řádu desetitisíců, pokud budete chtít originální kousek od slavného módního návrháře nebo značkový produkt předního módního domu. Nabízí se odlehčené hi-tech materiály, silikon, dokonale zpracovaná kůže, drahokamy, zlaté nitě, nebo čistá a strohá účelnost jdoucí cestou čisté praktičnosti pro askety. To všechno si lze skutečně  pořídit.

Podíváme-li se na iphone jako na nerozlučného společníka, který s námi sdílí téměř vše, je jasné, že také on potřebuje „oblečení“ pro různé příležitosti S jediným pouzdrem si vždycky a všude vystačí jen málokdo.

Pro jaké příležitosti můžete svůj iPhone „obléct“

  • na kolo
  • pro outdoorové aktivity
  • do vody (voděodolné)
  • pro sport (především na běžecké aktivity)

Možná vás zajímá větší univerzálnost a další užitečné vlastnosti pouzdra

  • univerzální
  • silikonová
  • s vestavěnou baterií
  • chytré pouzdro

Podívejme se blíže alespoň na některá z nich

Jedním z hitů mezi pouzdry pro iPhone SE jsou kožená pouzdra 

s funkcí stojánku pro pohodlné sledování čehokoli a kdekoli si to přejete, či s gelovou vaničkou, která obepíná hrany telefonu a zvyšuje zabezpečení před poškozením. Většina těchto pouzder disponuje průřezem pro reproduktor na čelní straně flipu, takže lze telefonovat se zavřeným pouzdrem a chránit tak displej před kontaktem s obličejem a mastnotou. Magnetické zavírání v mnoha různých variantách chrání pouzdro před samovolným otevřením. Vy si jen zvolíte  typ zapínání, který vám vyhovuje. Takové flipové pouzdro typu kniha se dá pořídit už za pár desítek korun, ale pokud v něm máte jako ozdobu diamant o několika karátech, bude jeho hodnota pravděpodobně o několik řádů vyšší.

Sportovní pouzdro. Velmi oblíbený alternativní obal na denní použití

hlavně pro ty, kteří rádi běhají. Díky pouzdru mají svůj  telefon bezpečně uchycen na ruce a mohou ho využívat pro měření kilometrů, zátěže a dalších parametrů.

Pouzdro na kolo 

pro změnu zajistí bezpečné a stabilní uchycení iPhonu přímo na kole (nebo na motocyklu). Ten pak může sloužit jako navigace.

Vodotěsné pouzdro 

je vynikajícím společníkem pro váš iPhone SE, ať se rozhodnete trávit dovolenou na vodě, nebo jste vášnivý loďař či potápěč, který je v blízkosti vodních ploch jako doma. Ani tehdy byste neměli zapomenout ke svému standardnímu příslušenství přidat tenhle opravdu fungující malý zázrak. Jak dokazují mnohé případy „utonutí“ a znovunalezení a zprovoznění telefonů vylovených po měsících z  jezer či rybníků, má to určitě smysl.

Ať už si vyberete cokoliv, možností se nabízí téměř nepřeberně. Nikdy však nezapomeňte, že  na první pohled drobná věc, jakou je pouzdro na iphone, může v některých situacích ulehčit váš život nebo vám zachránit tisíce korun za opravu poškozeného telefonu. Zcela jistě proto do pouzdra investujte.

Preferujete odlehčený kryt zadní části, či pouzdro? Nebo dokonce máte pouzder více a dáváte si do nich mobil podle  toho u jaké příležitosti je nejlépe ochrání?

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.