Krabičková dieta Praha

14.07.2021
0 Comments

Covidová doba nám dala všem zabrat. Zákaz společně sportovat, nucené pobyty doma a pro některé z nás i zvýšená váha. Jednou z cest, jak se s ní vyrovnat, je krabičková dieta. Praha a celkově život ve velkých městech, znamenají pro své obyvatele uspěchaný život. Lidé nestíhají, stále někam spěchají, stresují se a mají nepříliš kvalitní způsob stravování a celkový vztah k jídlu. Jak říká známá fráze: Jste to, co jíte…a my souhlasíme, vhodné jídlo je základem dobré zdravotní kondice. Takže zavřeme oči, zapomeneme covid, na pizzu, fast foody a společně se sportem se vrhněme vstříc jednomu z nejpopulárnějších a také zároveň nejzdravějších způsobů hubnutí – krabičkové dietě!

Krabičková dieta Praha

V Praze najdeme vše, takže i krabičkovou dietu na míru vašim potřebám. Vítejte ve světě, kde nemusíte nakupovat potraviny, ve světě, kde máte každý den několik porcí zajímavého a zdravého jídla. Ve světě, kde nemusíte krájet, vařit, ani servírovat! Ve světě krabičkové diety na míru!

Jak vybrat konkrétní dietu?

Výběr správné diety je jedním z nejdůležitějších momentů pro získání vytoužené štíhlé postavy a kvalitního života ve zdravém těle. Pokud si lámete hlavu, která krabičková dieta je ta správná, můžete využít webové kalkulačky kalorií. Stačí zadat věk, pohlaví, váhu a výšku. Kalkulačka se pak postará – spočítá vám potřebný objem kalorií a následně nabídne správný způsob stravování. Krabičky si můžete objednat i na zkoušku…

Výhody krabičkové diety pro naše tělo:

  • Eliminuje stavy únavy
  • Zvyšuje množství energie
  • Pomáhá zhubnout
  • Dodává všechny potřebné látky

Výhody pro psychiku:

  • Přináší lepší náladu
  • Eliminuje stres
  • Uspoří spoustu času
  • Odpadají starosti s plánováním a přípravou jídel

Změňte nevhodné návyky stravování

Střídmá a pestrá strava je společně s dostatkem pohybu a duševní rovnováhou základem dobrého zdraví. Je také východisko pro získání ideální váhy. A na čem se, co se týče zdravého stravování, shodují experti ze Světové zdravotnické organizace a Organizace pro výživu a zemědělství? Jezte více ovoce a zeleniny a konzumujte méně masa! A obsah krabičkové diety tento trend potvrzuje. Budete lehčí, šťastnější, zdravější a hlavně hubenější!

Krabička jako módní trend i užitečný kamarád

Krabičková dieta je ideálním řešením pro zaměstnané ženy. Ať už jsou to top manažerky, které již nechtějí svůj den odbývat bagetami v autě a 8 kávami při jednání s obchodními partnery, nebo třeba vytížené lékařky v první linii na odděleních s intenzivní péčí. A nejen pro ně. Tato forma stravování se stává čím dále oblíbenější i mezi běžnou populací díky svojí opravdu dostupné finanční hladině. Stačí si představit, kolik peněz člověk běžně utratí za jídlo v obchodě. Nelze také opomenout fakt, že část potravin se nestihne spotřebovat a letí tak do koše. To se vám s krabičkovou dietou nestane. Bude jí totiž přesně tak akorát, že ji s chutí sníte a nevyhodíte ani jeden kousíček!

Co si myslíte o krabičkovém stravování vy? Líbí se vám ten široký výběr jídel a krásně barevné speciality? Nebo si s jídlem hlavu nelámete a stačí vám běžné menu v oblíbené hospůdce na rohu? Jenže co snídaně a večeře? Připravujete si vždy čerstvé jídlo nebo stačí rohlík ze sáčku? Pochlubíte se nám vašimi nejhoršími stravovacími zlozvyky?

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.