Erotické kostýmy vrátí do vztahu to správné napětí

21.07.2021
0 Comments

Na začátku jste byli jiní. Ona trochu záhadná, on nedostupný. Ona se nebála objednat ještě jeden drink a on to vnímal jako tiché vyzvání přisednout si o něco blíž. Jiskření ve vztahu nepotřebovalo ničím okořenit, ani erotickými kostýmy. Po pár letech se za jejím zasněným výrazem skýtá myšlenka na to, jestli se ten rodinný tarif, co operátor nabízí, opravdu vyplatí a jeho při každé další sklence napadá, že tohle jsou ty kalorie, které mají za vinu rostoucí břicho, o kterém kolegové v práci tak ráda žertují. Myšlenky jsou dobrý sluha, špatný pán. Uzavřít se do koloběhu vracejících se povinností a následných úvah je zaručeným zabijákem sexuálního náboje a erotické atmosféry. Představte si, že máte v ruce tlačítko vypnout. Tlačítko otevírající dveře, za kterými se vracíte o několik let zpátky a nebo do úplně jiné reality, podněcující touhu a osvobozující vášeň. V této realitě může být ona studentkou a on profesorem, který jí ten průměr rozhodně nespraví jen tak.  Tahle je však jen jednou  z mnoha možných fantazií, díky kterým se přemístíte od starostí všedního dne do světa, ve kterém si dovolíte zažít něco zcela nového…


Nastavení pravidel hry


Erotické kostýmy a tzv. role play mohou být originální cestou, jak rehabilitovat sexuální napětí ve vztahu. Hraní v roli je zavedenou technikou, při které aktér zapomíná na starosti a omezení, která ho trápí v běžném životě. Role play má léčivé a uvolňující účinky nejen pro členy amatérského divadelního klubu. Vnímejte tuto techniku jako podanou ruku a otevřené dveře ke světu, v němž si můžete splnit i ty nejdivočejší sny a přitom nemusíte opouštět ložnici. Možná si říkáte, že stejně jako herec při svém prvním představení pociťuje trému, tak ani vás nervozita nemine a najednou nebudete schopni situaci ustát. Erotika se překlene v komičnost a vy tu náhle stojíte v kostýmku služky, cítíte se trapně a váš partner nechápe, co se to tady děje. Hraní v roli vyžaduje, spíše než detailní přípravu scénáře, absolutní důvěru. Pokud vás stresují překvapení, vsaďte na přípravu a rozhovor o nastavení hranic. Upřesněte si role i to, jak se budete v rámci hry oslovovat. Určitá osnova či řád prokazatelně dovoluje fantazii plynout volněji a vy se cítíte bezpečně, protože víte, že tahle hra má také pravidla a nemusíte tím pádem tápat. Erotický kostým je ve finále výzvou nejen pro váš sexuální život, ale také prověřením komunikace a důvěry.

Konkurz začíná

Podle čeho vybírat vhodný erotický kostým a tím pádem nastavit i směr, kterým se bude ubírat vaše sexuální fantazie? Zamyslete se nad tím, co jste si vždy chtěli zkusit. Přenesení se zpátky do doby, ve které byla dvojka z chování největší hrozbou, zajistí kostým školačky. V tomto případě není složité improvizovat a vymyslet kostým pro pana profesora. Vesta a košile postačí, rekvizit máte plnou knihovnu a nastolit atmosféru může pomoci SMS vyzvání, aby se žákyně dostavila do kabinetu. Pokud se vaše myšlenky vždy ubíraly spíše cestou uniform jako takových, nebojte se vstoupit do kokpitu, ve kterém se odehraje nepříjemná hádka letušky a pilota, případně cestujícího, který ani za nic neuposlechne povely k připoutání. V neposlední řadě vám může hrát do karet aktuální situace a vy si pandemii, kterou dozajista není radno brát na lehkou váhu, trochu přikrášlíte a pozměníte. Představte si nemocniční lůžko nebo luxusní residenci, která nabízí prvotřídní péči o prvotřídní klientelu. Sestřička vstupuje do místnosti s medicínou, která se neodmítá…

Tvořte a doplňujte

Pokud tušíte, jakým směrem vaše sexuální dobrodružství a hra míří, můžete začít s částí, kterou mnozí milují – plánování a tvoření. Erotický kostým je, většinou, velmi skromně zakrývající vrstvou oděvu a tím pádem signálem, že se může jít rovnou na věc. Pokud se nechcete ochudit o část hry, ve které budujete napětí a postupně, vrstva po vrstvě a replika po replice se oba dostáváte do čím dál větší blízkosti, doplňte kostým tím, co máte doma. Nebojte se si jej případně vyrobit a soustředit se při nákupu pouze na prádlo.

Jak na to? V tom vám mohou pomoci následující tipy…

  • Formálně nemravné

Jednou z nejčastějších sexuálních her je ta na šéfa a podřízenou či přísnou šéfku a nešikovného stážistu. Sako, pasová sukně, kravata a jednoduché rekvizity (nebojte se celý stůl proměnit na kancelářskou pracovní desku se všemi papíry a šanony, aspoň budete mít co shodit na podlahu) máme většinou k dispozici všichni a erotický kostým či prádlo, skryté pod vrstvami formálního oděvu se stane třešničkou na dortu.

  • Nůžky v akci

Zkrátit staré džíny na provokativní délku, flanelovou košili zavázat nad pupíkem a na záda batoh. Ztratila jste se? To máte štěstí, jedu zrovna kolem pro dřevo a chalupu mám jen pár kilometrů odtud. Co říkáte na tuto představu? Doplňte svůj oděv o pár smyslných detailů a výlet do hlubokých a nebezpečných lesů může začít. Stříhejte, tvořte a bavte se při tvorbě kostýmu, uvidíte, že vžití se do role bude o to jednodušší. 

  • Vzpomínky na léto

Pamatujete si, v čem jste se seznámili? Možná ty šaty, tričko nebo košili už dávno nemáte, ale zkuste najít podobnou variantu a přehrát si celou scénu vašeho setkání. Tentokrát však bude od začátku jasné, kam to celé směřuje. Zkuste situaci okořenit pouty nebo vyzývavým prádlem. To, co vám tehdy možná chybělo, máte dnes šanci doplnit.

  • Detaily pomohou důvěryhodnosti

Máte vybrané role? Výborně, teď už jen stanovit čas a místo. Zkuste SMS nebo vzkaz na lednici, obsahující výzvu k dostavení s přesnou hodinou. Pokud se nebojíte telefonáte, směle do toho – zachovejte však vykání a  chladný odstup.

Erotický kostým dostává svůj život až vaším vstupem do role, volbou správného prádla, přípravou atmosféry a prvními větami, kdy se postupně zbavujete studu. Konkurz máte úspěšně za sebou a teď jen stačí vstoupit na scénu…

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.