Fogron

28.04.2021
0 Comments

Fogron je 3d arkáda primárně určená pro PDA (PocketPC2003), ale je možné si ji zahrát i na desktopových Windows, její koncept vychází ze známé hry Červi ale je osazena plně do trojrozměrného prostředí. Pokud se vám zdá její název povědomý, je to tím že jsme se nechali také inspirovat filmem Tron z roku 1982 kde se závodilo na lightcyclech. Hra je ozvučena, můžete hrát proti jednomu až třem počítačovým protivníkům a můžete si zvolit ze třech nabízených rychlostí
hry, takže každý si může užívat jak je libo. Každý hráč během hry za sebou staví zeď, dále se každý snaží nenarazit a to vše ve stále stísněnějších podmínkách. Pokud hráč na stěnu narazí ztrácí body a jeho zeď mizí. Vozidlo ze ovládá ipkami do stran.

Martin Šujan

Martin Šujan

Mou obrovskou vášní jsou počítačové hry, které hraji odmala a občas je i recenzuji v některých online herních magazínech. Netrávím čas ale jen přilepený u monitoru. Dělám dobrovolného hasiče a aktivně sportuji, baví mě i stanování ve volné přírodě. Tenhle blog je pro mě příležitostí rozepsat se o věcech, které mě zajímají, a třeba i něco změnit.